Relaxační vinné lázně
EXCLUSIVE pivní lázně, Praha 3

Vinná koupel je založena na příznivých účincích vinné révy, kterou využíváme ve formě hroznového oleje a vína. je doprovázena svěží vinnou vůní s ovocnými tóny. Ovocné kyseliny obsažené v hroznech mají regenerační, hydratační a omlazující účinky. Víno je zdrojem unikátních přírodních antioxidantů – polyfenolů. Ty účinně odbourávají volné radikály způsobující stárnutí pokožky a ztrátu elasticity, ochraňují důležité kožní lipidy a proteiny, zanechávají pleť hladkou, pružnou a jemnou a dokonce napomáhají v boji proti celulitidě.

Procedura zahrnuje

  • uvolňující lázeň v dřevěné vířivé kádi s přírodními výtažky
  • cedrová sauna
  • konzumace  2 dcl. bílého nebo červeného vína
  • karafa s vodou a citronem

Obdarujte někoho ze svých blízkých touto procedurou a věnujte mu dárkový poukaz:

1.650,00 Kč4.750,00 Kč Vyberte možnosti

Prakticky všechny části vinné révy jsou léčivé. Vinoterapie používá jak přípravky z živých vinných kultur, tak vinné listy, pupeny, vinný cukr, olej a matolinu, tedy stonek, zrníčka a slupky zbylé po vylisování hroznů. To vše v první řadě s výtažky z hroznových jader a samozřejmě plodů většinou červeného vína.

Více detailů o vinných lázních

Účinky vinných koupelí

Vinná koupel ve dvou či samostatně v kádi plné vinných extraktů s karafou plnou lahodného vínka, vířivá vana, pěna, svíčky, tichá relaxační hudba a příjemné prostředí. Takové relaxaci jde jen stěží odolat.

Účinky vinných lázní

Vinná koupel využívá léčivé účinky z vinných výtažků, v tomto případě v podobě koupele. Vinná lázeň působí blahodárně na celé tělo a mysl člověka. Díky koupeli alespoň na chvíli zapomenete na každodenní starosti a problémy, které vás trápí. Zároveň vám koupel uvolní napjaté svaly a prokrví pokožku. Výtažky z vinných hroznů posilují krevní oběh a imunitní systém, příznivě působí na pleť životně důležitými minerály. Vinné lázně mají hydratační a antioxidační účinky.

Vědci dokázali, že hrozny vína obsahují mnoho léčivých látek. Nejznámější z nich je polyfenol, který zpomaluje proces stárnutí a příznivě působí na oběhovou soustavu.

Dopňkové služby

30 min. Klasická masáž 390,- Kč
20 min. Detoxikační medová masáž 390,- Kč
20 min. Čokoládová masáž 310,- Kč

Zábaly

20 min. Zábal z mořských řas 380,- Kč
20 min. Zábal skořicový 280,- Kč
20 min. Zábal z palmového oleje 310,- Kč

Podle chuti lze dokoupit: 
0,7l lahev bílého nebo červeného vína, rozlévané  2 dcl červeného nebo bílého vína (2dcl vína – 45.- Kč)

Ceník vinných lázní

1 káď
1 osoba

1 650 Kč

1 káď
2 osoby

2 550 Kč

2 kádě
2 osoby

3 200 Kč

2 kádě
3 osoby

3 850 Kč

2 kádě
4 osoby

4 750 Kč